تماس تلفنی با موسسه فرهنگی مازیار زمان

آموزش زبان آلمانی


 • استفاده از به روزترین متد آموزشی "MENSCHEN"
   • برگزاری کلاسها درتمامی سطوح
  • برگزاری کلاسهای مکالمه – مکالمه تجاری- آمادگی آزمون های سفارت
  • کلاسهای ترمیک- فشرده –آخرهفته
  • برگزاری دوره ها بر اساس (CEFR) در شش سطح زبانی A1-A2-B1-B2-C1-C2
 • خصوصی - گروهی در کوتاه ترین زمان


 •                                   

 

سطوح زبان آلمانی به ترتیب از مبتدی تا پیشرفته با حروف B ،A و C مشخص می شوند. هر کدام از سطوح طبق جدول زیر به دو دوره تقسیم می شوند:

 

 

دوره های گروهی:

آموزش آلمانی در کوتاه ترین زمان

دوره کاربردی مکالمه: این دوره برای کسانی که میخواهند در محیط واقعی کشور آلمان بتوانند به راحتی نیاز های روزمره خود را انجام دهند و به راحتی صحبت کنند مناسب است.
.دوره ترمیک زبان آلمانی جهت آزمون آلمانی: در این دوره بیشتر تمرکز استاد بر روی متن کتاب بوده و طبق ساختار آکادمیک جهت قبولی در آزمون پیش خواهد رفت.

 • برگزاری دوره از مبتدی تا پیشرفته حدود 6 الی 12 ترم میباشد.
 • طول هر ترم آموزشی 1 ماه و 1.5 ماه میباشد.
 • تعداد جلسات هر ترم آموزشی 8 الی 12 جلسه
 • مدت زمان هر جلسه آموزشی 90 دقیقه و 2 و 3 روز در هفته
 • بکارگیری از اساتید با تجربه و تحصیل کرده

مدت زمان یادگیری زبان برای هر زبان آموز متفاوت است. به طور کلی برای زبان آموزان، هدف نهایی مدرک B2 و C1 است.B2 همان Upper- Intermediate و C1 همان Advanced (پیشرفته) است.

برای یک زبان آموز مبتدی، یک بازه ی یک سال و نیم شاید منطقی باشد. اما برای دوره های فشرده شاید بتوان در 8 ماه به سطح B2 رسید.

 

 

 

 

             

A1 (سطح آغازین)

زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی می توانند مکالمات روزمره و جملات ابتدایی که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی می باشد (مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، پرسیدن ساده و ...) را درک کرده و صحبت نمایند. این سطح از آموزش زبان آلمانی در ایران طرفداران بسیاری دارد زیرا کسانی که برای پیوستن به خانواده، ازدواج و ...قصد مهاجرت به آلمان را دارند، نیازمند اخذ این مدرک می باشند. آزمون این سطح از زبان آلمانی در هر ماه توسط موسسه گوته تهران و بخش فرهنگی سفارت اتریش به صورت رسمی برگزار می شود.

 

 

A2 (سطح مقدماتی)

زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی قادر به بیان و درک موضوعات مشخصی مانند گفتگوهای روزمره، اطلاعات شخصی، خانواده و محیط کار در موقعیت های ساده و معمول و همچنین درک مطالب پیچیده تری که در مقاله های کوتاه، روزنامه ها و تبلیغات نوشته شده است باشند.

 

 

B1 (سطح متوسط)

زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی به دایره وسیعی از لغات و واژگان دست پیدا خواهند کرد که به آنها کمک خواهد کرد با استفاده از این لغات در مورد رویاها، آرزوها، رخدادها، اهداف، تجارب و علایق شخصی خود بطور منسجم صحبت نمایند و در سفرهای خود به کشورهای آلمانی زبان اغلب نیازهای خود را برطرف نمایند.

 

 

B2 (سطح بالای متوسط)

زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی قادر به درک و بیان مطالب انتزاعی یا پیشرفته تر به زبان آلمانی خواهند بود و می توانند در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی تری را پیگیری نمایند و بدون آمادگی قبلی بطور روان و پیوسته صحبت کنند.

داوطلبان شرکت در این سطح از آموزش زبان آلمانی عمدتاً افرادی هستند که قصد ادامه تحصیل در کشورهای آلمان یا اتریش را دارند، زیرا در حال حاضر بیشتر دانشگاه های آلمان جهت پذیرش دانشجو درخواست مدرک B2 را از متقاضیان دارند، از همین رو شرکت در آزمون این سطح از زبان آلمانی جهت اخذ مدرک طرفداران فراوانی در کشورمان دارد. این آزمون تقریبا در هر ماه توسط موسسه گوته تهران و بخش فرهنگی سفارت اتریش به صورت رسمی برگزار می شود.

 

C1 (سطح پیشرفته)

زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی قادر به درک متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالا و پیچیده خواهند بود و در نتیجه می توانند بدون تامل برای جستجوی لغات به راحتی و بطور روان به زبان آلمانی مکالمه نمایند.

 

C2 (سطح فوق پیشرفته)

این سطح از آموزش زبان آلمانی نیز جزء سطوح پیشرفته در زبان آلمانی محسوب می گردد و زبان آموزانی که به این سطح از دانش زبانی می رسند قادر خواهند بود همانند یک شهروند اصیل به زبان آلمانی صحبت کنند.

 

 

              

 

 

              

آدرس و تلفن

  اقدسیه ، نرسیده به میدان ارتش ، جنب مسجد امام صادق ،خیابان مسجد جامع , پلاک 8 

   22811708 - 22811709

   maziar.zaman @yahoo.com

پیوستن به کادر آموزشی این مؤسسه

مؤسسه فرهنگی هنری مازیار زمان با بهره گیری از اساتید مجرب کادر آموزشی خود را تکمیل می کند

لازم به ذکر است در صورت تمایل به پیوستن به کادر آموزشی این مؤسسه می توانید رزومۀ خود را به آدرس زیر ارسال فرمائید.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید